متاسفیم، شما نمی توانید این دوره را خرید کنید.

دوره های آزمون TOMER

(0 بررسی)
رایگان
دوره های آزمون TOMER

تومر در تبریز

مدرک تومر یا همان دیپلم زبان ترکی استانبولی یک مدرک مهم و مورد نیاز افرادی است که قصد کار یا ادامه تحصیل در ترکیه دارند. آزمون تومر همانند آزمون یوس توسط بسیاری از دانشگاه‌ها به صورت جداگانه برگزار می گردد؛ ولی معتبرین آزمونِ تومر، تومر دانشگاه آنکارا می باشد که در تمامی نقاط ترکیه و در کلیه ی دانشگاه‌ها مورد تایید است. آزمون تومر دانشگاه آنکارا هر هفته به صورت الکترونیکی یا به روش سنتی بسته به شرایط در بیشتر شهرهای ترکیه از جمله در چندین نقطه استانبول برگزار می گردد. برای کسانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های کشور ترکیه را دارند، در شروع دوره دانشگاهی در صورت نبود مدرک تومر، دانشگاه مورد نظر بسته به شرایط و سطح دانشجو یک یا دو ترم دوره زبان آموزی که اصطلاحاً کالج (حاضیرلیک) گفته می شود برگزار می نماید. لازم به توضیح است در این دوره شش ماهه یا یک ساله دانشجو نمی تواند دروس و واحدهای کورس اصلی و تحصیلی خود را انتخاب نماید و تنها دوره تومر را به پایان خواهد رسانید، بنابراین توصیه می گردد قبل از شروع به تحصیل حتما دوره های تومر را گذرانده و مدرک موردنظر را اخذ نمایید تا با خیال آسوده مشغول تحصیل شوید.

آزمون تومر در تبریز  یوس در تبریز

لازم به ذکر است فقط در صورت تحصیل در دانشگاههای انگلیسی زبان، مدرک تومر برای ورود و تحصیل در دانشگاهِ موردنظر نیاز نخواهد بود.

موسسه ایپک یولو با برگزاری دوره‌های خصوصی و نیمه خصوصی آزمون تومر در تبریز با اساتید مجرب و تحصیل کرده‌ی ترکیه، شما را در این راه یاری خواهد کرد.

دوره های تومر حداقل 30 جلسه بسته به توان و اطلاعات فرد میتواند بیشتر شود.

در حال حاضر برای قبولی در آزمون تومر با نمره بالا نیاز به گذراندن دوره های کتاب HITIT 1 و HITIT2 می باشید و آزمون تومر متشکل از قسمت listening ، Reading ، Writing   Speaking و درک مطلب (بیشتر به صورت گزینه ای و پرکردنی) است.

قسمت‌های آزمون تومر :

Okuma ، Dinleme ، Yazma ، Konuşma

ویژگی های دوره

  • درس 0
  • آزمونها 0
  • دانشجویان 0
  • ارزیابی خود
برنامه درسی خالی است
Ipek Yolu Institue
موسسه ایپک یولو تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی و مهاجرتی به خارج از کشور

امتیاز

میانگین امتیاز

5
0 امتیاز

جزئیات امتیاز

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0