تاریخ بروز رسانی : 30 خرداد سال 1403

 

آموزش زبان آلمانی در تبریز

قابل توجه علاقه مندان به یادگیری زبان آلمانی؛

پیرو درخواست مکرّر شما عزیزان، زبان آلمانی نیز به دپارتمانِ آموزشِ زبانِ مؤسسه ایپک یولو اضافه گردید…

فرصتی جالب و هیجان‌انگیز جهت یادگیری زبان آلمانی….

سلام به همراهان عزیز، موسسه ما به درخواست شما در کنار آموزش زبان های انگلیسی،ترکی استانبولی،روسی،ایتالیایی و چینی از این هفته آموزش زبان آلمانی روهم توسط استاد کاظمی شروع خواهد کرد.یادگیری زبان آلمانی برای شما یه امتیاز ویژه به حساب میاد.

در یادگیری زبان آلمانی آشنایی با انگلیسی میتونه کار رو براتون آسون تر کنه چون ریشه این دو زبان نزدیک به هم هستند و همچنین یادگیری این زبان برای ترک زبان ها سخت نیست چون برخی تلفظ ها و حروف خیلی نزدیک به ترکی هست.

 

آموزش زبان آلمانی در تبریز

درفضایی آکادمیک و علمی زبان آلمانی بسیارمهم و کاربردی هست چون زبان برخی از دانشگاه های بزرگ و مطرح دنیا آلمانی بوده و برای اپلای شدن دراین دانشگاه ها مدرک زبان آلمانی نیاز دارید علاوه براین در فضای کسب و کار و فضای مجازی نیز از جایگاه خاصی برخوردار هست.زبان آلمانی در اروپا بین سه زبان اصلی قرار دارد و بین ده زبان پرکاربرد دنیا قرار دارد. و در آخر این نکته که بخش زیادی از هنر اروپا به زبان آلمانی هست که میتوانید با آموزش آن به این گنجینه دسترسی پیدا کنید.

آیا آلمانی زبان سختی است؟

این موضوع تا حد زیادی به وضعیت فعلی دانش شما وابسته است. در صورتی که آشنایی خوبی با زبان انگلیسی داشته باشید (و در مقایسه با دیگر زبان های دنیا) می توان گفت آلمانی زبان سختی نیست. البته ساختار گرامری زبان آلمانی از انگلیسی تا حدی پیچیده تر است اما زمانی که با این ساختار آشنا شوید راحت تر با این زبان کنار می آیید.

امروزه یاد گیری زبان جدید و سطح بالایی مثل زبان آلمانی در تبریز میتواند گام بزرگی برای پیشرفت شما و موفقیت باشد. پس همین الان اقدام کنید ما تا آخرین قدم هم پای شما خواهیم آمد.

تماس باما

[email protected]

09336522169

04133378964

آموزش زبان روسی در تبریز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *